Цукровий діабет

Кількість хворих на цукровий діабет у світі невпинно збільшується. Однак тільки в нашій країні цей діагноз викликає страх і паніку. У всьому світі встановлення цього діагнозу означає лише незначна зміна способу життя і харчування. Люди, які страждають на цукровий діабет, ведуть повноцінний спосіб життя, подорожують і активно працюють. Для цього всі вони крім, медикаментозного лікування, займаються профілактірованіем ускладнень.

Виходячи з цього, у нас в санаторії розроблена загальна програма оздоровлення пацієнтів з даною патологією. При надходженні програма адаптується і призначається індивідуально кожному пацієнту. Показання: цукровий діабет I – II тип легкого та середнього ступеня тяжкості в стадії субкомпенсації, особам з порушенням толерантності до глюкози; при важкій форм е цукровий діабет – тільки за умови стійкої компенсації і стабільному характері течії.

Санаторно-курортне лікування:
– ЛФК, терренкур, таласотерапія
– Дієта
– бальнеотерапія
– грязелікування локально за індивідуальною програмою
– фізіотерапія
– голкорефлексотерапія
– Фітотерапія
– інгаляції
– Озонотерапія.

Бажаний результат: підвищення фону настрою, підтримання компенсованого діабету, поліпшення загального самопочуття, відсутність спраги, поліурії, зменшення або відсутність болю нижніх кінцівок і поліпшення чутливості в них, поліпшення показників крові, сечі, зменшення дози цукрознижувальних препаратів.

Протипоказання: виражена декомпенсація цукровий діабет з кетоацидозом, лабільний протягом, нейрологія, недостатність периферичного, центрального або коронарного кровотоку.

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця

[Total: 4    Average: 4/5]