Опорно-руховий апарат

Основним профілем санаторію є лікування пацієнтів ортопедо-травмотологічного профілю. Десятками років фахівці закладу розробляли та впроваджували ефективні методики відновленого лікування пацієнтів з захворюваннями суглобів, хребта травмами станом після ортопедичних операцій. На сьогодні в програмах лікування застосовуються сучасні методики: фізіотерапевтичні, фізичної реабілітації, гідротерапії поряд з ефективними методами пілоїдотерапії (грязелікування), масажу, кінезіотерапії.

Проходження курсу реабілітації здійснюється під цілодобовим патронажем лікаря і медсестри. Для того, щоб відновити здоров’я з Вами будуть працювати такі фахівці як: ортопед-травматолог, психотерапевт, невропатолог, фізіотерапевт, психолог, лікар ЛФК, реабілітолог. Комплекс заходів реабілітаційного лікування для кожного пацієнта розробляється індивідуально від 11 днів.

Після проходження програми реабілітації в санаторії «Одеса», Ви отримуєте індивідуальну консультацію, програму подальшої реабілітації та план домашньої активності.

Використання сучасних медичних технологій і знань наших фахівців, зможуть повернути кожного пацієнта до активного життя.

Кожен пацієнт може відчути радість руху без болю, саме для цього фахівці санаторію прикладають максимальну кількість зусиль, використовуючи сучасні технології відновного лікування.

У санаторії «Одеса» медичну реабілітацію проводять після травм і поранень, в тому числі: переломів, пошкодження зв’язок, ампутації, закритою черепно-мозкової травми; реабілітація після спінальної травми.

Після протезування, в тому числі ендопротезування суглобів.

Після операцій на кістках та суглобах (реконструктивних операцій на суглобах, в тому числі артроскопії). У санаторії використовуються сучасні технології медичної реабілітації. Заняття з застосуванням системи «LEVITAS» (Антигравітаційнанейром’язова активація (SlingExercisesTherapy) – SET). Методика спрямована на формування в центральній нервовій системі правильних рухових образів, усунення м’язового дисбалансу, стимуляцію інактивованих м’язових груп і відновлення їх функцій з використанням кінезіотерапевтіческой установки «Levitas».

Лікувальні вправи виконуються на підвісах, як би в невагомості, в результаті ізолюються слабкі м’язові групи і зменшуються навантаження на перевантажені м’язи. Процедура проходить без болю. Також виконуються і тракції хребта необхідні при більшості гострих, болючих станах спини. Додатково застосовується режим вібрації та нестабільної основи. Тіло пацієнта утримується за допомогою строп і амортизаторів, пацієнту надають вірну позицію, забезпечуючи правильну біомеханіку для відновлення і стабілізації слабких м’язів.

 

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця

[Total: 18    Average: 2.7/5]