Наші номери

Стандарт

Санвузол з душем, телевізор, холодильник. Номери цієї категорії ідеально підходять для сімейного відпочинку з дітьми або ділового візиту. Вид на мальовничу паркову зону санаторію відкривається з відкритого балкона.

Напівлюкс однокімнатний

Номери розташовані в двоповерховому корпусі, однокімнатні двомісні номери, площа кімнати 15,2 кв.м., висота стелі 3,5 м. Номери цієї категорії ідеально підходять для комфортного відпочинку одного - двох гостей. Ванна кімната з душовою кабіною. Кондиціонер, телевізор, холодильник. Без балкона. Сучасний ремонт.

Напівлюкс двокімнатний

Двокімнатні, двомісні номери зі зручностями і балконом. Кондиціонер, телевізор, холодильник. Сучасний інтер'єр.

Люкс

Розташован в двоповерховому корпусі, 2-кімнатний номер - спальня з двоспальним ліжком і вітальня. Розкладний диван у вітальній зоні може використовуватися в якості додаткового місця, як для дорослого, так і для дитини. Площа кімнат по 18 кв. м., висота стелі 3,5 м. Ванна кімната з душовою кабіною. Закрита лоджія з видом на мальовничу паркову зону. Сучасний ремонт. Кондиціонер, телевізор, холодильник.

Спеціалізований стандарт для людей з обмеженими можливостями

Номери на першому поверсі, з пандусами, переобладнані для потреб людей з обмеженими можливостями пересування - розширені двері, проходи, встановлені поручні, обладнані спеціальними (функціональними) ліжками.

Замовлення путівки

На цю адресу буде надіслано відповідь
Телефон
КраїнаУ тому числі: