Дізнайтеся більше про нас

Санаторій «Одеса» засновано та розпочав свою роботу у 1928 році, є однією з найстаріших здравниць Одеси – у 2023 році санаторію виповниться 95 років.
Санаторій розташований в курортній зоні Аркадія в місті Одесі. До переваг санаторію слід віднести близьке розташування до берега Чорного моря (750 м), пляж і наявність автономної грязелікарні, цілорічна таласотерапія (процедури на морській воді).

В даний час Санаторій є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом Вищої акредитаційної категорії, в якому цілий рік проводиться санаторно- курортне лікування та оздоровлення на сучасному рівні.

Санаторій надає широкий спектр медичних послуг, що дозволяє не тільки ефективно лікувати і оздоровлювати, а й впроваджувати нові технології сучасної реабілітаційної медицини в умовах курорту.

Парк Санаторію прикрашають реліктові дерева і чагарники, вони є невід’ємною частиною санаторного ландшафту. Алеї санаторію дозволяють відпочиваючим в самий жаркий літній день усамітнитися і відпочити.

Колектив Санаторію зберігає традиції відновлювальної медицини та впроваджує сучасні технології для блага своїх пацієнтів та гостей.

Унікальність розташування Санаторію полягає в тому, що перебуваючи в місті з доступністю всієї культурної інфраструктури Одеси, наш гість відчуває себе, як вдендропарку, далеко від цивілізації, до тих пір, поки сам не захоче повернутися до активного відпочинку.

Основним пріоритетом є відновне лікування патології опорно-рухового апарату, нервової та дихальної систем. Для надання якісної медичної допомоги організовано безбар’єрний простір, обладнані спеціалізовані палати і впроваджені ефективні технології реабілітації.

В Санаторії також проводиться лікування і оздоровлення дітей від 3-х років. За результатами анкетування відпочиваючих в 659 здравницях і курортах України, за професіоналізм, санаторно-курортну діяльність, зразкове гостинність, доброзичливість, якісне харчування, цікаве і різноманітне дозвілля відпочиваючих і гостей курорту санаторію «Одеса» СБУ вручений диплом « Краща оздоровниця серед курортів м. Одеси ».

У 2014 році санаторій отримав нагороду за перемогу в конкурсі «Чорноморська перлина» від Одеської асоціації туроператорів і агентств, як «Кращий санаторій (лікувально-оздоровчий комплекс)».

У 2019 році за результатами Національного незалежного рейтингу медичних і оздоровчих закладів України Санаторій одержав відзнаку «Блакитний діамант України», що відповідає високому рівню надання медичних послуг і з застосуванням сучасних технологій і методів лікування і реабілітації.

З 2000 року у санаторії працює реабілітаційне відділення, а з 2013 року організовано медико-психологічну реабілітацію.

З метою покращення діагностики захворювань у санаторії працює сучасна лабораторія та інструментальний діагностичний комплекс, який дозволяє виконати:

електрокардіографію, кардіоінтервалографію, реоенцефалографію, реографію печінки, легеневої артерії, дослідження функції зовнішнього дихання з подальшим комп’ютерним розшифруванням показників.

З 2007 року функціонує кабінет ультразвукової діагностики та кольпоскопічного дослідження.

Впроваджено у санаторії систему управління в оцінці якості послуг, що надаються у санаторії згідно з ISO 9001:2009. Отримано акредитаційний сертифікат вищої
категорії, зареєстрований у Міністерстві охорони здоров'я України серія МОЗ №013052 від 16 серпня 2016 року.

[Total: 13    Average: 3.6/5]