Басейн із морською водою

Плавання дає людині задоволення і користь, які незрівнянно зростають в морській воді. Плавання покращує гнучкість і функціональність хребта, знімає больові відчуття. Щільність морської води, при температурі води 27 ° С на 7% перевищує щільність прісної. Море робить людину легшою, порівняно з прісним водоймищем. Морська вода дає тілу ефект невагомості. Звичного навантаження на суглоби немає. Це головний фактор позитивного впливу водного середовища на людину.

Плавання розвантажує міжхребетні диски. Досліди показали, що зріст людини після плавання протягом 45 хвилин, тимчасово збільшується до 15 мм. Суглоби плавця працюють з широкою амплітудою, в декількох площинах при будь-якому стилі плавання. Терміни реабілітації після ряду захворювань хребта скорочуються завдяки застосуванню плавання в басейні з морською водою.

Плавання тренує різні групи м’язів. У воді людина постійно тримає рівновагу за допомогою внутрішніх і глибоких м’язів спини, які необхідні для підтримки хребта.

Обсяг легень з віком знижується через зменшення амплітуди руху суглобів ребер і грудного відділу спини. Глибина і частота дихання при плаванні відновлюють показники дихання і покращують вентиляцію легенів.

Плавання відновлює організм. Водні процедури опрацьовують м’язи і при цьому на них не лягає навантаження, як на тренажерах. У басейн приходять люди для лікування і профілактики травм і захворювань хребта, при остеохондрозі, кіфозі, сколіозі. Плавання дає користь організму людини, при малому числі протипоказань.

У басейні також проводяться гідрокінезіотерапія і аквааеробіка.

[Total: 28    Average: 3.7/5]