Арт-терапія тісно пов’язана з розкриттям творчих здібностей людини та пошуком нею можливостей саморегуляції. Відбувається акумуляція позитивного досвіду символічного вирішення проблеми, надається можливість перенести отримані патерни поведінки у реальне життя.
Розвиваються загальні творчі можливості сім’ї, що призводить до створення членами сім’ї за межами психотерапевтичного простору нових форм
спілкування та взаємодії.

Художня творчість допомагає краще ідентифікувати та оцінювати свої
почуття, спогади, образи майбутнього, знайти спосіб спілкування із самим собою. Арт-терапевтичні технології, з одного боку, є інструментом самопізнання. З іншого боку, арт-терапія сприяє виробленню в сім’ї нових, більш продуктивних моделей поведінки за рахунок спілкування за допомогою продуктів творчої діяльності. У процесі спільної творчості сім’я має можливість висловити почуття, недоступні у вербальному спілкуванні, відбувається розвиток унікальної сімейної культури, перехід на глибокі рівні розуміння та взаємодії.

Арт-терапія

У момент, коли ми відпускаємо себе від суджень своїх дій, на поверхню свідомого відчиняються двері з таємничого несвідомого розповідаючи образами та метафорами історії нашої душі.
Заняття з арт-терапії. А про що ваші історії? Ви зможете розповісти все, що
так довго тримали в собі. Просто приходьте.

У нашій арт-майстерні проходять індивідуальні та групові заняття арт-терапії, що дозволяє впоратися з сильними почуттями, подивитися на
проблему з різних боків та знайти потрібне рішення. Хворобу можна трансформувати у здоров’я, тривогу – у спокій. І не так вже й важливо, що людина зовсім не вміє ліпити чи малювати.

[Total: 1    Average: 5/5]