Відновне лікування дітей

Всі батьки мріють про те, щоб їхні діти були здоровими. Екологія,стреси, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя призводять до порушень в дитячому організмі.

Санаторій «Одеса» може запропонувати різноманітнікомплекси лікування і оздоровлення дітей.

Санаторій «Одеса» спеціалізується на лікуванні дітей:

  • із захворюваннямиопорно-рухового апарату:порушеннями постави, сколіоз І і ІІ ступеня, юнацький остеохондроз головки стегнової кістки (хвороба Легга- Кальве-Пертеса), остеохондропатія, остеонекроз (асептичний некроз кісткової та хрящової тканини), наслідки травм опорно-рухового апарату, переломи кісток з уповільненою консолідацією, з вродженою аномалієюкісток грудної клітини, захворювань центральної і периферичної нервових систем (гипостенична ігиперстенична форми неврастенії), мононейропатія,
    моноплегии (парез, параліч кінцівок в слідстві родовоїтравми периферичної нервової системи, акушерський параліч), неорганічний енурезю.
  • із захворюваннями бронхо-легеневої системи:вазомоторний риніт, риносинусит, хронічний фарингіт, аденоїди і аденоїдні вегетації, хронічний тонзиліт, хронічний бронхіт, муковісцидоз стан після перенесеної пневмонії, бронхіальна астма.
  • А також на загальне оздоровлення часто і тривало хворіючих дітей.

З огляду на дитячий організм широко використовуються: кліматолікування (морські і сонячні ванни), пілоідотерапія в поєднанні з фізіотерапією, лікувальною фізкультурою та масажем.

При оздоровчому лікуванні використовуються:трав’яні інгаляції, соляна печера, оротерапія (гірське повітря), ванни з аромаконцентратамі, грязьові аплікації
певних зон, грязьові коржики.

Для уточнення діагнозу і правильного вибору лікування призначається консультація вузьких спеціалістів (лор-лікаря, нервопатолога, ортопеда-травматолога, ендокринолога тощо).

В санаторії є клініко-діагностична лабораторія, кабінет функціональної діагностики, де діти можуть пройти додаткові обстеження.

Кваліфіковані психологи, ерготерапевти, логопед проводять заняття з дітьми починаючи з 5-ти років. Паралельно з лікуванням і оздоровленням в Санаторії проводяться різні розважальні заходи. Працює дитячий майданчик.

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця

[Total: 3    Average: 4.7/5]