Реабілітація після ендопротезування

Сучасний підхід в медицині дозволяє вийти за межі стандартного консервативного лікування. У разі, коли така терапія не дає результатів, фахівці використовують інноваційні підходи, до яких відноситься і ендопротезування. Дана операція усуває причину захворювання, позбавляючи пацієнта від маси проблем. Але успіх повного лікування залежить від декількох складових: професіоналізм медиків, індивідуальних особливостей організму і правильного дотримання процесу реабілітації.
Останній компонент вкрай важливий – порушення вимог відновлення може звести результат операції і лікування до нуля.

Санаторій «Одеса» надає широкий спектр послуг, серед яких реабілітаційні заходи по відновленню після ендопротезування.

Ми надаємо унікальний комплекс послуг, який допоможе пацієнту пристосуватися до протезу і повернути радість життя.

Переваги:

  • Розташування на березі моря дозволяє цілорічно проводити ряд процедур з морською водою. Крім того, цілюще морське повітря заряджає енергією і гарним настроєм. Що також сприяє швидкому відновленню.
  • Кваліфікований персонал. Фахівці супроводжують людину на кожному етапі терапії, строго стежачи за ефективністю і правильністю призначених заходів.
  • Індивідуальний підхід. Для кожного випадку підбирається свій ряд реабілітаційних технік, які можуть відрізняються за кількістю, виду і тривалості процедур. Така стратегія забезпечує максимальний результат і поліпшення якості життя.
  • Сучасна техніка і апаратура. Можливість розширених обстежень і їх регулярне проведення дозволяє чітко стежити за ходом реабілітації і в разі необхідності, коригувати програму.
  • Комфортні умови адаптовані під пацієнтів з обмеженими можливостями, завдяки чому кожен відчуває себе повноцінно і вільно.
  • Продумана територія санаторію поєднує проживання, харчування та процедурні приміщення на мінімальній віддаленості один від одного, щоб пацієнти змогли без проблем переміщатися з однієї точки в іншу.
  • Комплексна терапія. Інноваційні підходи в сфері реабілітації та використання методик безаппаратного лікування відкривають нові можливості для допомоги в найскладніших випадках.
  • Цілодобове спостереження медичними фахівцями. У разі необхідності, в будь-який час доби надання медичної допомоги.
  • Комплекс лікувальних процедур розроблюється індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з існуючої патології.

Санаторій «Одеса» – це прекрасне рішення для відновлення і оздоровлення після перенесеної операції ендопротезування.

Програма реабілітації

Проживання в комфортному номері.

Цілодобове спостереження медичними фахівцями.

У разі потреби у будь-який час доби надання медичної допомоги.

Поставте запитання лікарю

[Total: 0    Average: 0/5]