Шановні відвідувачі нашого сайту!

 На всіх сторінках сайту можна знайти відповіді на основні питання.

Є статті про лікування захворювань, є новини про повсякденне життя санаторію. Також публікуємо актуальні питання та відповіді на них.

 

1. Питання: Що таке СКК і навіщо вона потрібна для поїздки в санаторій? Чи обов’язково її мати, можна приїхати без неї, або зробити СКК у вас?

Відповідь: СКК – це санаторно-курортна карта (форма 072 / о), яка призначається особам, які бажають пройти санаторно – курортне лікування.
Дана карта дійсна один місяць з моменту її оформлення. У бланку довідки на санаторно-курортне лікування вказується діагноз пацієнта, як причина, по якій йому видано направлення на здоровлення, супутні хвороби, рекомендації за профілем санаторію, оптимального часу року для його відвідування і способу оздоровлення.

Крім СКК в поліклініці можуть дати виписку з амбулаторної картки з
зазначенням всіх результатів аналізів.
Медична довідка форми 072 / о – це один із важливих документів для оформлення в санаторій. Якщо вона відсутня, то навіть при наявності путівки пацієнтові можуть відмовити в заселенні та проведенні оздоровчих процедур. Саме тому варто подбати про неї заздалегідь. Приблизно за місяць до від’їзду в санаторій, її слід почати робити. Для її отримання слід пройти ряд процедур і фахівців, тому відкладати візит до лікаря надовго не варто. Потрібно пройти огляд терапевта, гінеколога (жінкам), уролога(чоловікам), і інших фахівців в залежності від лікуючого профілю санаторію.

Потрібно здати: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, кров на цукор; флюорографію, електрокардіограму і інші аналізи на вимогу лікарів. Якщо за останній місяць пацієнт проходив курс стаціонарного лікування, то питання «як отримати санаторно-курортну карту? » для нього не актуальне, вона видається в спрощеному режимі.

Але, санаторно-профілактичне лікування має ряд протипоказань, і підходить не всім пацієнтам. Якщо у хворого виявлені такі хвороби, візит в санаторій краще відкласти: гострі інфекційні захворювання, туберкульоз,гострі запальні процеси, венеричні захворювання,загострення хронічних захворювань, онкологія, аутоімунні
захворювання, наркоманія, епілепсія, вагітність на будь-якому терміні.
На підставі діагнозу, який вказаний в довідці, результатів аналізів, супутніх захворювань, стану клієнта на момент приїзду в санаторій підбирається комплекс оздоровчих і лікувальних процедур. Якщо виникають додаткові питання, то лікар може повторно призначити здачу аналізів.

2. Питання: Де береться СКК? – Я здоровий (а), навіщо мені її брати?

Відповідь: СКК можна отримати у сімейного лікаря, або вузькоспеціалізованого лікаря, який видав направлення на профілактично-оздоровчу поїздку.

3. Питання: Я живу за кордоном і у мене немає СКК, як бути?

Відповідь: Для громадян зарубіжних країн (крім колишніх країн СНД, у яких є подібні довідки) досить мати результати медичних обстежень (або пройти їх у санаторії) результати аналізів: загальний сечі, загальний крові, цукор крові, рентген легенів або флюорографія, електрокардіограма, діагноз або характер опису захворювання від лікуючого лікаря, висновок гінеколога для жінок. СКК оформляється протягом доби в санаторії за плату.

4. Питання: Якщо ми не встигаємо зробити СКК, можна приїхати без неї?

Відповідь: Гості санаторію, які приїжджають з України, можуть протягом доби оформити СКК за додаткову плату. Орієнтована вартість обстежень: від 700 до 800 грн ( для жінок), однак обов’язково необхідно при оформленні, надати результат флюорографії або рентгенографії легень. При наданні перелічених видів обстежень час і оформлення СКК будуть менше.
Методику лікування різних захворювань можна
прочитати, натиснувши: «Методи лікування», а перелік цін на додаткові послуги – «Проживання та харчування» – «Ціни».

У санаторії «Одеса» проводиться «Підводне вертикальне витягування суглобів нижніх кінцівок »за допомогою аквапоясу і фіксованих вантажів в термальному басейні і «Аквагімнастика з аквапоясом» у великому терапевтичному басейні з мінеральною водою, яка забезпечує розвантаження хребта і його пасивне підводне вертикальне витягування в поєднанні з зміцненням «м’язового корсету хребта».

5. Питання: Як мені бути впевненим, що мій стан (Після перенесеної травми, операції, інсульту і т.д.) показано до проведення медичної реабілітації у вас в санаторії. І уточнити базову програму лікування.

Відповідь: Отримати інформацію про можливості реабілітації в нашому санаторії можна по телефону: (048)746-51-87 або (048)746-51-44 а також по електронній пошті: sanodesa@gmail.com Для пацієнтів після травм, операцій, порушень мозкового або коронарного кровообігу, перенесених нейроінфекцій і т.п.,бажано відправити факсом на один із вказаних номерів або електронну пошту медичну документацію і отримати консультацію лікаря санаторію.

6. Питання про кількість днів для лікування.

– Щоб пройти курс оздоровлення, рекомендований МОЗ України, і отримати ефективність лікування не навантажуючи організм і отримати довгий період ремісії, необхідно купувати від 11 діб, в залежності від показань;

– Мінімальний курс оздоровлення, з навантаженням для організму, може бути 11 діб.

7. Питання: Скільки коштує проживання?

Відповідь: Проживання залежить від категорії номера і періоду, коли ви хочете приїхати. У рубриці «ціни» вказана вартість проживання, харчування та лікування на одну людину в день в двомісному номері.

8.Питання: Чи можна купити путівку без лікування?

Відповідь: Путівка без лікування не надається. Це Ви купуєте проживання і, за бажанням, харчування.

9. Питання: Яка мінімалвьна тривалість путівки?

Відповідь: Мінімальний курс лікування- не менше 11 діб , якщо менша кількість днів, то це – проживання та харчування, а процедури Ви купуєте додатково (окремо по фактичній кількості і виду).

10. Питання: Чим відрізняється «стандарт» від «напівлюксу» і «люкс» від «напівлюксу»?

Відповідь: В рубриці «номерний фонд» – опис номерів і фото.

11. Питання: Чи відрізняється харчування, якщо купувати путівку в номері «стандарт», «напівлюкс», «напівлюкс 2-х кімнатний», «люкс»?

Відповідь: Харчування і лікування не залежить від категорії номера. Харчування йде по дієтстолам. Дієту призначає лікар.

12. Питання: Що входить у вартість путівки?

Відповідь: В вартість путівки входить:

• проживання (в номері обраної категорії)

• харчування

• лікування за призначенням лікаря

• цілодобовий медичний патронаж

• щоденне прибирання номера, крім вихідних та святкових днів

• зміна постільної білизни 1 раз в 7 днів

• зміна рушників 1 раз в 3 дня

• вечірні розваги в клубі

• влітку для дітей функціонує дитяча кімната

• використання тапчанів на пляжі в купальний сезон, за наявністю вільних.

13. Питання: Чи можливо одномісне розміщення в номері і яка вартість?

Можливо. Розмір додаткової плати за проживання в номері без підселення складає 100 % вартості від проживання вибраної Вами категорії номера.

14. Питання: Чи можна купити лікування без проживання?

Відповідь: Так, можливо. Більш детальну інформацію в розділі «Лікування» ® «платні послуги».

15. Питання: Чи можливо 3-х місне розміщення в номері? За якою ціною буде 3-й відпочиваючий?

Відповідь: Можливо розмістити 3 людини в номері. 3-а, 4-а людина йде за ціною додаткового місця. Йому буде надана розкладне ліжко з матрацом.

16. Питання: Скільки коштує путівка дитини?

Відповідь: Детальну інформацію дивіться в розділі «проживання» і «ціни».

17. Питання: З якого віку приймають дітей в санаторій?

Відповідь: Санаторно-курортне лікування дітям надається з 3-х років.

18. Питання: Яка комплектація номера «стандарт», «напівлюкс», «люкс»?

Відповідь: Дивіться в розділі «проживання» і «номерний фонд»

19. Питання: Як придбати путівку?

Відповідь: Путівку Ви можете придбати шляхом замовлення через сайт
санаторію sanodesa@gmail.com або зателефонувавши по телефону: (048)746-51-44.

[Total: 3    Average: 4.7/5]