Органи дихання

Санаторно-курортне лікування органів дихання

Хто з нас не хворів на простудні захворювання, риніти, фарингіти, бронхіти, рідше пневмонії? Чи всі ми пройшли повний курс необхідного лікування, вилежали в теплі 10 днів, необхідних для повного одужання? Стало трохи легше і знову в інститут, школу, на роботу.

Однак інфекція все ще перебуває в організмі. Поступово паузи між захворюваннями стають коротшими, а сома захворювання протікає важче, приєднуються ускладнення. Але ми знову і знову мчимо на роботу, забуваючи про таку необхідну реабілітацію після перенесених захворювань, які перетворюються на хронічні.

Наш санаторій пропонує реабілітацію після перенесених гострих захворювань носоглотки і бронхолегеневої системи, при хронічних захворюваннях, профілактику повторних епізодів захворювань. Досвідчені лікарі проведуть необхідні обстеження Вашого стану, підберуть індивідуальну програму лікування, реабілітації або профілактики.

Для цього ми маємо:
– фізіотерапевтичні процедури
– Різні інгаляції
– кабінет оротерапії
– Соляна печера
– грязелікування
– Різні водні процедури (ванни, душі, басейни)
– ЛФК, дихальна гімнастика, дренажний та інші види масажу, озонотерапія.


Заняття дихальною гімнастикою на морському березі також покращать Ваш
психоемоційний стан.


За 16 – 18 днів Ви повністю відновитеся після перенесених захворювань,
зміцните імунну систему, тим самим профілактує можливі загострення.


Протипоказання до санаторно-курортного лікування:

туберкульоз, загострення хронічного процесу, бронхіальна астма середнього та тяжкого ступеня тяжкості, дихальна недостатність II – III ступеня.

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця

[Total: 1    Average: 5/5]