Аудіовізуальна стимуляція

Це метод взаємодії на головний мозок пацієнта спеціальними слуховими та зоровими стимулами. Метод сенсорной депрівації, погружає пацієнта в гіпнотичний транс. Його робота полягає у здатності мозку змінювати свою електричну активність під дією зовнішніх подразників, що виправляє патологічні ритми ( тривожність, агресію, дратівливість, безсоння тощо) і налаштовує на природні позитивні ритми. Є цілком безпечною процедурою, її можливо використовувати у дітей старше 5 років. Тривалість процедури від 20 до 40 хвилин.

Це курсова процедура. Періодичність сеансів визначає психотерапевт. Цьому сприяє сприятлива обстановка у кабінеті, глибокі м які крісла,свіже повітря, затемнене приміщення та релаксуюча музика, щоб отримати бажаниї єфект. Мотивація клієнта на позбавлення негативних симптомів ( заради яких він прийшов на курс АВС), підкріплена впевненими та доброзичливими словами психотерапевта, стає дійсним психотерапевтичним фактором. Використовуючи цю методику, спеціалісти санаторію відновлюють баланс в роботі структур головного мозку, покращуючи його активність.

Показання: органічні порушення головного мозку, постконтузійний синдром, панічні атаки, фобії, тривожність, депресії, сексуальні розлади ( знижено лібідо, аноргазмія, передчасна єякуляція), обсесивно-компульсивні розлади, розлади адаптації, гіперкинетичні розлади, транзиторні тіки, хронічні моторні тіки, послаблення пам яті та уваги, порушення сну, розлади харчовоїї поведінки (анорексія, булемія), хронічний стрес, посттравматичний стресовий розлад, енурез, заїкання, неврастенії, іпохондрії.

Протипоказання: захворювання в гострій стадії ( психіатричного та сомато-неврологічного ґенезу), аритмії та встановлений кардіостимулятор, пухлини головного мозку, епілепсія, діти до 5 років, вагітність, індивідуальна непереносимість мерехтливого світла та звуку.

Після повного курсу лікування пацієнти відмічають покращення загального стану, відчуття бадьорості, пацієнти стають активніше, зникають негативні явища, обретають гармонію з собою та оточуючим середовищем.

Хочемо відзначити, що подібні результати досягаються без використання лікарських засобів та без побічних ефектів, що властиво фармакологічнії терапії. Позитивні зміни відмічаються вже після 2-3 сеансу.

[Total: 1    Average: 5/5]